Image

Роблячи добро, ти робиш світ кращим!

Щороку благодійний фонд «Добрий Самарянин» організовує Резиденцію Добра.
У складні часи особливо хочеться дива. Перед вами абсолютно некомерційний проєкт, де ми здійснюємо всі активності силами нашої спільноти. Адже недостатньо раз на рік з'їздити до притулку чи інтернату з іграшками та солодощами для дітей, їм потрібна увага та допомога в соціалізації. Виїзди до наших підопічних в інтернатах Одеської області відбуваються щотижня.
Метою Резиденції Добра є популяризація благодійності та допомога людям добрими справами. Ми показуємо, що благодійність це просто, весело та приємно!

У Резиденції

Image

Добрий Гість

У Резиденції можна залишити набір для святкового столу самотнім людям похилого віку, які живуть за межею бідності. Вже більше двох років ми збираємо продуктові пакети для одиноких і нужденних дідусів і бабусь. Розносимо їх прямо в будинки тих, кому так потрібна наша турбота.

Особливе Різдво

100 сімей, у яких мешкають дітки з обмеженими можливостями, отримають Різдвяні сюрпризи. Ми допомагаємо гостям Резиденції зібрати такі унікальні подарунки, а наші партнери доповнюють їх потрібними ліками.
Image
Image

Збери Добрий Подарунок

Ми збираємо мрії дітей про ті новорічні подарунки, які їм справді будуть корисними. Спілкуючись із кожною дитиною, виявляємо сферу її інтересів. Завдяки тисячам залучених до збирання подарунків, нам вдається звернути увагу на кожну дитину та за допомогою соціальних мереж показати їх людям за межами інтернатів, допомагаючи знайти сім'ю для десятків дітей, популяризуючи процеси усиновлення, опіки та наставництва.

Друге життя ваших речей

Новий рік — час позбавлятися старого. До Резиденції Добра можна принести свої речі та взуття в хорошому стані, а ми передамо їх тим, хто їх потребує. Минулого року у Резиденції ми зібрали кілька тонн одягу.
Image

Майстер-класи

Резиденція поєднує майстер-класи для дорослих та дітей, просвітницьку програму про Різдво, постановки, співи дитячого хору, марафон колядок та гарячий фуд-корт. Цього року ми хочемо зібрати як мінімум 2000 корисних подарунків для дітей з притулків, близько тонни одягу для тих, хто потребує, щонайменше 200 святкових продуктових наборів для літніх людей. Ви можете допомогти нам – приносьте частину або весь подарунок до Резиденції Добра.

Школа Професій для підлітків-переселенців

Кулінари, барбери/перукарі, майстри манікюру.
Мовний клуб

Стань резидентом добра

Ми звертаємося за допомогою всіх небайдужих. Давайте зробимо цей Новий рік по-справжньому святковим. Однаково святковим для всіх.

Бажаєте допомогти в Резиденції Добра? Чекаємо на ваш дзвінок за номером +380973757229 – Наталья Терехова

Контакти

Адреса: м. Одеса, Сквер Георгія Гамова, 3

Email: odessa.office1@gmail.com